Якщо у Вас спостерігається атрофія кісткової тканини, то це говорить про те, що її об'єм зменшився. Як правило, це траплясться nісля видалення зуба, оскільки навантаження за рахунок кореня зникло. Зменшені розміри кісткової тканини дуже часто перешкоджають проведенню імплантації зубів, оскільки закріпити імплантат у невелику за обсягом кістку практично неможливо.
Вирішити дане питання можна кількома способами:
Термін служби штучних зубів залежить від загального здоров'я пацієнта, від рівня гігієни, від характеру експлуатації, від того чи завершене комплексне протезування; факторами, що впливають на термін служби запротезованих імплантатів також є паління та вживання алкоголю. Якщо дотримуватись всіх рекомендацій лікаря - зубні імплатати - це пожиттєва інвестиція.
Так. Можна, але не завжди. Якщо є достатній об’єм власної кістки для фіксації імплантату, в цьому випадку можна поєднати дві операції в одну. Це, безперечно є перевагою, оскільки ми уникаємо додаткового післяопераційного періоду, та скорочуємо терміни лікування. Умовно вважаємо, що достатній об’єм кістки - це 5 мм. У випадку якщо таких умов немає, то краще розділити ці маніпуляції на дві окремі, з метою досягнення гарного результату.
Втрата кістки обумовлена декількома факторами. Зазвичай вони поєднуються. Кістка людини завжди знаходиться в стані розсмоктування та утворення нової. В середньому, в здорової людини за 7 років кісткова тканина повністю оновлюється. Якщо ділянка кістки втратить навантаження, то процеси утворення нової будуть відставати від процесів розсмоктування. Також, зменшення об’єму кістки може бути пов’язане з травматичним видаленням зуба, або наявністю запалення навколо зуба ще до його видалення. Індивідуальні анатомічні особливості мають зна